SIKÇA SORULAN SORULAR
W01

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgilendirme.

SSS

Ürünleri nasıl satın alabilirim ? Web sitemizde size uygun olan ürünü seçtikten sonra iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından firmamıza ulaşarak sipariş kaydınızı bildirebilirsiniz.

Siparişim ne zaman gönderilir? Hafta içi öglen saat 14:00 kadar sipariş işlemi yapılmış olan ürünler ayni gün kargoya teslim edilir.Ögleden sonra alınan siparişler ertesi günü kargoya teslim edilir.Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ödeme nasıl yaparım ? Ödemenizi bildireceğimiz banka hesap numarasına yada posta çeki hesap numarasına yatırabilirsiniz.Kapıda ödemeli sistem çalışmamız yoktur.

Siparişten vazgeçme ve iade koşulları nedir ? Gönderilmiş ürünler ambalaj ve kutusu açılmamış ve kargo masrafı size ait olmak kaydıyla, yapılacak kontrollerden sonra iadeniz gerçekleşecektir. Kutusu açılmış ve kullanılmış olan ürünler iade alınmaz.

Garanti koşulları nedir ? Tüm mekanizma ürünlerimiz 2 yıl garantili olup , garanti süresi satış günü ile başlar. Mekanizmalar üzerinde seri numaraları bulunmaktadır. Bu numara ile ürün satış tarihleri kayıt edilmektedir. Garanti kapsamında ürün değişimi yapılabilir.